Subasta E-Live 7

Subasta E-Live 7

  • Primera
  • Última

Lote 961

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 1 pesseta. 30 juny. AT-2372. - SC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 962

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 50 cèntims. 30 juny 1937. AT-2373. - MBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 963

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Sitges. 1 pesseta. 1 juny 1937. AT-2379. - EBC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 964

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Sitges. 50 cèntims. 1er juny 1937. AT-2380. - EBC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 965

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Solsona. 50 cèntims. 19 agost 1937. AT-2389. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 966

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Soses. 2 pessetes AT-2405. Moneda per a refugiats. RRR - MBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 967

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Soses. 1 pesseta. AT-2406. Moneda per a refugiats. RRR - MBC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 968

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Subirats. 1 pesseta. 16 maig 1937. AT-2408. Escaso - MBC

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 969

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Súria. 50 cèntims. 3 maig 1937. AT-2417b. - EBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 970

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Súria. 25 cèntims. 3 maig 1937. AT-2418a. - SC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 971

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Súria. 50 cèntims. 3 maig 1937. AT-2420b. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 972

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Súria. 25 cèntims. 3 maig 1937. AT-2421b. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 973

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Taradell. 1 pesseta. S/F. AT-2432. T-2824. - EBC/EBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 974

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Taradell. 50 cèntims. AT-2433. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 975

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tàrrega. 1 pesseta. Febrer 1937. AT-2441a. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 976

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tàrrega. 50 cèntims. Juny 1937. AT-2442. - SC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 977

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tàrrega. 25 cèntims. Octubre 1937. AT-2445. - EBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 978

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Termens. 50 cèntims. AT-2452b. Cartón. Sucio. Escaso. - MBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 979

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tona. 1 pesseta. 17 maig 1937. AT-2499. Raro. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 980

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tona. 0,50 cèntims. 17 maig 1937. AT-2500a. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 981

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Torelló. 25 cèntims. 15 juliol 1937. AT-2514. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 982

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Torelló. 1 pesseta y 25 cèntims. AT-2513b y AT-2514. - EBC-/MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 983

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Torre de L´Espanyol. 10 cèntims. Octubre 1937. AT-2534b. Manchitas. Escaso. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 984

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Torredembarra. 25 cèntims. 20 maig 1937. AT-2542b. Roturas reparadas. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 985

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Torrelles de Foix. 1 pesseta. Juny 1937. AT-2553c. T-2970c. Diferente numeración del anverso y reverso. Pequeñas ... - SC

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 986

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Torrelles de Foix. 50 cèntims. Juny 1937. AT-2554. - MBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 987

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Torrelles de Llobregat. 50 cèntims. 10 maig 1937. AT-2556b. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 988

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Torrelles de llobregat. 50 cèntims y 1 pesseta. 10 maig 1937. AT-2556 y AT-2555b. Escaso. - MBC+/MBC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 989

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 50 cèntims. 26 juny 1937. AT-2579a. - SC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 990

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 1 pesseta. 9 novembre 1937. AT-2580. T-2998 - EBC

Estimación:
17,00 €
Precio de salida:

  • Primera
  • Última