Subasta E-Live 7

Subasta E-Live 7

  • Primera
  • Última

Lote 991

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Tordera. 25 cèntims. 8 setembre 1937. AT-2512. Pequeñas manchitas. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 992

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Tremp. 1 pesseta. 1937. AT-2603. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 993

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Ulldecona. 25 cèntims. 1er setembre 1937. AT-2615. - MBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 994

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Ultramort. 1 pesseta y 50 cèntims. AT-2622a y AT-2623. Escaso - MBC-/EBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 995

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vaquerisses. 1 pesseta. AT-2628. - SC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 996

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vallcebre. 10 cèntims. AT-2650. - EBC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 997

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vallgorguina. 25 cèntims. AT-2677. - BC+

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 998

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Valls. 1 pesseta. 16 febrer 1937. AT-2689. T-3105. - SC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 999

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Valls. Lote 2 billetes de 25 cèntims. 1 setembre 1937. AT-2692a, AT-2692a var. T-3108a, 3108 a var. - MBC+ a EBC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1000

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´El Vendrell. 1 pesseta. Agost 1937. AT-2712. - EBC+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1001

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Verges. 25 cèntims. AT-2732. - SC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1002

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vidreres. 1 pesseta. Emissió abril 1937. AT-2738c. Manchitas. - MBC+

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1003

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Viladecans. 50 céntims. 14 maig 1937. AT-2768. - EBC

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1004

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Viladecavalls. 1 pesseta. Maig 1937. AT-2770a. Raro. - SC

Estimación:
33,00 €
Precio de salida:

Lote 1005

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Viladecavalls. 50 cèntims. Maig 1937. AT-2771a. Raro. - SC

Estimación:
33,00 €
Precio de salida:

Lote 1006

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vilalba dels Archs. 50 cèntims. AT-2794. Cartulina. Pequeña falta de papel en margen. Escaso. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1007

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Vila-Rodona. 25 cèntims. 24 juny 1937. AT-2874 var. Sin numeración. - SC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1008

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vila-seca de Solcina. 1 pesseta. 1 abril 1937. AT-2879. Escaso. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1009

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Dalt. 1 pesseta. Juny 1937. AT-2881. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1010

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vilasar de Dalt. 25 cèntims. Juny 1937. AT-2885. Pequeño corte. Sucio. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1011

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Vilassar de Mar. 50 cèntims. S/F. AT-2888. T-3334. Sin sello tampó rojo. - MBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1012

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Mar. 1 pesseta. 10 setembre. AT-2889. - EBC

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1013

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vimbodí. 50 cèntims. 5 agost 1937. AT-2906. Escaso. - EBC-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1014

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vinebre. 25 cèntims. AT-2913b. Cartón. Sin numerar. - EBC+

Estimación:
Precio de salida:

Catalunya. Lote 30 ...

Lote 1015

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Lote 30 billetes, fichas,.... Todas diferentes. La mayoría catalanes. Alguna reproducción. Imprescindible examinar. - BC a SC

Estimación:
Precio de salida:

  • Primera
  • Última