• Banconote Locali Guerra Civile

Banconote Locali Guerra Civile

Lotto 748

Asta: Asta E-Live 7 - Banconote Locali Guerra Civile

Catalunya. Ajuntament de Caldes de Montbui. 50 cèntims. 26 agost 1937. AT-598b. - SC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 749

Catalunya. Consell Municipal de Callús. 25 cèntims. 8 maig 1937. AT-609 bis. Leves manchitas. - MBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 750

Catalunya. Consell Municipal de Canet de Mar. 50 cèntims. 9 abril 1937. AT-639a. - SC

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Ajunament de ...

Lotto 751

Catalunya. Ajunament de Cardona. 0,50 pessetes. 13 maig 1937. AT-673. Escaso. Serie A. - MBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 752

Catalunya. Ajuntament de Cardona. 1 pesseta. 13 maig 1937. AT-674. Escaso. - MBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 753

Catalunya. Ajuntament de Cardona. 0,50 pesseta. 13 maig 1937. AT-675. Escaso. Serie B. - MBC

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Ajunatment de ...

Lotto 754

Catalunya. Ajunatment de Cardona. 50 cèntims. 5 octubre 1937. AT-677. - EBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 755

Catalunya. Ajuntament de Cardona. 25 cèntims. 5 octubre 1937. AT-678. - MBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 756

Catalunya. Ajuntament de Cardona. 25 cèntims. 5 octubre 1937. AT-678. - SC-

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Ajunament de ...

Lotto 757

Catalunya. Ajunament de Cardona. 15 cèntims. 5 octubre. 1937. AT-679. - EBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 758

Catalunya. Consell Municipal de Castellar del Vallès. 1 pesseta. 23 març 1937. AT-691. - EBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 759

Catalunya. Ajuntament de Castellbell i el Vilar. 1 pesseta. 22 maig 1937. AT-695. Escaso. - MBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 760

Catalunya. Ajuntament de Castellbell i el Vilar. 25 cèntims. 22 maig 1937. AT-697. Escaso. - MBC+

Stima:
Base d'asta:
19,00 €

Lotto 761

Catalunya. Consell municipal de Castelló d´empuries. 1 pesseta. Abril 1937. AT-745. - MBC-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 762

Catalunya. Consell Municipal de Castellsarroca. 1 pesseta. AT-761. - EBC-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 763

Catalunya. Ajuntament de Castelltersol. 1 pesseta. AT-767. - SC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 764

Catalunya. Ajuntament de Castelltersol. 15 cèntims. AT-770a. T-893a. - SC-

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. El Consell ...

Lotto 765

Catalunya. El Consell Municipal de Celrà. 50 cèntims. 14 juny 1937. AT-801a. - SC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 766

Catalunya. Ajuntament de Centelles. 1 pesseta y 50 cèntims. Juliol 1937. AT-804 y AT-805. - EBC-/MBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 767

Catalunya. Consell Municipal Cervià de Ter. 25 cèntims. Setembre 1937. AT-820. - EBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 768

Catalunya. Ajuntament d´el Cirerer del Llobregat. 1 pesseta. 24 Juliol 1937. AT-823. Leves manchitas. - EBC-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 769

Catalunya. Ajuntament de Collsespina. 1 pesseta. 20 maig 1937. AT-860. Leves manchitas. Muy escaso. - MBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 770

Catalunya. Consell Municipal de Constantí. 50 cèntims. 20 abril 1937. AT-867. Pequeñas manchitas. - MBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 771

Catalunya. Ajuntament de Copons. 1 pesseta. AT-869. Cartón. Sucio. - MBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 772

Catalunya. Ajuntament de Copons. 50 cèntims. AT-870. Cartón. RARO. - MBC

Stima:
Base d'asta:

Lotto 773

Catalunya. Ajuntament de Corbera de Llobregat. 50 cèntims. 6 juny 1937. AT-872. - EBC-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 774

Catalunya. Ajuntament de Cornudella de Montsant. 0,50 pessetes. AT-894. Pequeñas manchitas. Muy escaso. - MBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 775

Catalunya. Ajuntament de Cornellà de Llobregat. 1 pesseta. 20 maig 1937. AT-885. - EBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 776

Catalunya. Consell Municipal d´Esparraguera. 1 pesseta. AT-934 variante. Escaso. - EBC+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 777

Catalunya. Consell Municipal d´Esparraguera. 25 cèntims. AT-935 variante. Escaso. - EBC+

Stima:
Base d'asta: