• Asta E-Live 6

Asta E-Live 6

Asta E-Live 6

Lotto 1291

Banconote Locali Guerra Civile

Catalunya. Ajuntament de Roda de Ter. 1 pesseta. 23 juny 1937. AT-2190. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1292

Catalunya. Ajuntament de Roquetes. 25 cèntims. AT-2206. Escaso. Roturas reparadas. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1293

Catalunya. Consell Municipal de Roses. 50 cèntims. AT-2213. Roturas y reparaciones. - bc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1294

Catalunya. Consell Municipal de Roses. 50 cèntims. AT-2217. Cortes. EScaso. - bc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1295

Catalunya. Consell Municipal de Roses de Llobregat. 50 cèntims. 20 maig 1937. AT-2220. T-2561. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1296

Catalunya. Ajuntament de Sabadell. 50 cèntims. 21 maig 1937. AT-2233. - sc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1297

Catalunya. Consell Municipal de Sadurní d´Anoia. 50 céntims. 15 juliol 1937. AT-2244. - mbc+

Stima:
24,00 €
Base d'asta:

Lotto 1298

Catalunya. Consell Municipal de Sadurní d´Anoia. 25 cèntims. 15 juliol 1937. AT-2245b. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Federación ...

Lotto 1299

Catalunya. Federación Local de Colectividades Sardanyola-Ripollet. 25 cèntims. Junio 1937. T-2635. Leves roturas en margen. Sucio. - mbc-

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Federación ...

Lotto 1300

Catalunya. Federación Local de Colectividades CNT - UGT Sardañola-Ripollet. 25 cèntims. Junio 1937. T-2635. - mbc+

Stima:
24,00 €
Base d'asta:

Lotto 1301

Catalunya. Consell Municipal de Segarra de Gaià. 50 cèntims. Setembre 1937. AT-2309. - sc-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1302

Catalunya. Consell Municipal de Segarra de Gaià. 25 cèntims. Setembre 1937. AT-2310. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1303

Catalunya. Ajuntament de Seguríes de Ter. 1 pesseta. Maig 1937. AT-2311. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1304

Catalunya. Ajuntament de Seguríes de Ter. 50 cèntims. Maig 1937. AT-2312. Pequeñas roturas. - mbc-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1305

Catalunya. Ajuntament de Sénia. 50 cèntims. Juny 1937. AT-2331. Escaso. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1306

Catalunya. Consell Municipal de Sentmenat. 25 cèntims. 26 agost 1937. AT-2343d. - sc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1307

Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 1 pesseta. 30 juny 1937. AT-2370. T-2749. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1308

Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 50 cèntims. 30 juny 1937. AT-2373. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1309

Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 25 cèntims. 23 Octubre 1937. AT-2374. - ebc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1310

Catalunya. Ajuntament de El Soleras. 5 cèntims. AT-2386a. Cartón. Manchitas. - ebc-

Stima:
Base d'asta:
24,00 €

Lotto 1311

Catalunya. Ajuntament de Taradell. 1 pesseta. AT-2432. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1312

Catalunya. Ajuntament de Taradell. 50 céntims. AT-2433. Pequeñas manchitas. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1313

Catalunya. Ajuntament de Tàrrega. 25 cèntims. Juny 1937. AT-2443d. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1314

Catalunya. Ajuntament de Terrassola i Lavit. 50 cèntims. AT-2460. - ebc-

Stima:
24,00 €
Base d'asta:

Lotto 1315

Catalunya. Ajuntament de Súria. 25 cèntims. 3 maig 1937. AT-2418. T-2808. Manchitas del tiempo. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1316

Catalunya. Ajuntament de Tàrrega. 1 pesseta. Agost 1937. AT-2444e. Manchita. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1317

Catalunya. Ajuntament de Teià. 50 cèntims. AT-2450. - mbc

Stima:
24,00 €
Base d'asta:

Lotto 1318

Catalunya. Consell Municipal de Terrassa. 1 pesseta. Maig 1937. AT-2456. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1319

Catalunya. Consell Municipal de Terrassa. 50 cèntims. Maig 1937. AT-2457b. - ebc-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1320

Catalunya. Ajuntament de Tordera. 25 céntims. 8 setembre 1937. AT-2512. Pequeñas manchitas. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Asta E-Live 6