Banconote Locali Guerra Civile - Asta E-Live 6

Lotto 1095

Banconote Locali Guerra Civile

Catalunya. Ajuntament d´Abrera. 1 pesseta. Maig 1937. AT-1. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1096

Catalunya. Ajuntament d´Abrera. 25 cèntims. Maig 1937. AT-2. Leves manchitas. - mbc

Stima:
21,00 €
Base d'asta:

Lotto 1097

Catalunya. Ajuntament d´Agramunt. 20 cèntims. 30 setembre 1938. AT-8. - ebc-

Stima:
21,00 €
Base d'asta:

Lotto 1098

Catalunya. Ajuntament d´Aigüesbones. 0,50 pessetes. AT-21. - mbc-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1099

Catalunya. Ajuntament d´Aigüesbones. 25 cèntims. 2 setembre 1937. AT-24. En reverso restos de adhesivo. - sc-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1100

Catalunya. Consell Municipal de l´Albiol. 25 cèntims. 11 setembre 1937. AT-69. Pequeñas roturas en margen. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1101

Catalunya. Ajuntament d´Alella. 25 céntims. AT-94a. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1102

Catalunya. Ajuntament d´Alforja. 1 pesseta. 15 Juny 1937. AT-108a. Escaso. - mbc-

Stima:
33,00 €
Base d'asta:

Lotto 1103

Catalunya. Ajuntament d´Almacelles. 25 cèntims. Octubre del 1937. AT-117. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1104

Catalunya. Ajuntament d´Amer. Lote 2 billetes de 1 pesseta y 50 cèntims. 1 maig de 1937. AT-136b, 137a. - mbc- a mbc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1105

Catalunya. Ajuntament d´Ametlla de Mar. 50 cèntims. Juliol 1938. AT-141. Manchitas. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1106

Catalunya. Ajuntament d´Ametlla de Mar. 25 cèntims. Novembre 1937. AT-142. - mbc.

Stima:
21,00 €
Base d'asta:

Lotto 1107

Catalunya. Consell Municipal d´Amposta. 50 cèntims. 1 juny 1937. AT-156. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Municipi ...

Lotto 1108

Catalunya. Municipi d´Angles. 50 cèntims. 22-6-1937. AT-159. T-215. - ebc-

Stima:
21,00 €
Base d'asta:

Catalunya. Municipi ...

Lotto 1109

Catalunya. Municipi d´Angles. 25 cèntims. 22-6-1937. AT-160. En anverso leves restos de adhesivo. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Municipi ...

Lotto 1110

Catalunya. Municipi d´Angles. 1 pesseta. 9-11-37. AT-161. - sc

Stima:
19,00 €
Base d'asta:

Catalunya. Municipi ...

Lotto 1111

Catalunya. Municipi d´Angles. 50 cèntims. 9-11-37. AT-162a. - sc-

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Municpi ...

Lotto 1112

Catalunya. Municpi d´Angles. 25 cèntims. 9-11-37. AT-163a. T-219a. - ebc+

Stima:
21,00 €
Base d'asta:

Lotto 1113

Catalunya. Ajuntament de L´Arboç. 1 pesseta. Maig 1937. AT-169. Leve rotura. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Municipi ...

Lotto 1114

Catalunya. Municipi d´Arbúcies. 1 pesseta. 1 Maig 1937. AT-175. - mbc

Stima:
21,00 €
Base d'asta:

Catalunya. Municipi ...

Lotto 1115

Catalunya. Municipi d´Arbúcies. 50 cèntims. 1 Maig 1937. AT-176. - mbc

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. Municipi ...

Lotto 1116

Catalunya. Municipi d´Arbúcies. 25 cèntims. 26 Juny 1937.AT-177. - mbc

Stima:
19,00 €
Base d'asta:

Catalunya. El Consell ...

Lotto 1117

Catalunya. El Consell Municipal d´Arenys de Munt. 1 pesseta. 5 Abril 1937. AT-192. - ebc

Stima:
Base d'asta:

Catalunya. El Consell ...

Lotto 1118

Catalunya. El Consell Municipal d´Arenys de Munt. 50 cèntims. 5 Abril 1937. AT-193. - ebc-

Stima:
21,00 €
Base d'asta:

Lotto 1119

Catalunya. Consell Municipal D´Argentona. 1 pesseta. 26 Marzo 1937. AT-205. Manchitas. - mbc

Stima:
Base d'asta:
14,00 €

Lotto 1120

Catalunya. Consell Municipal d´Argentona. 25 cèntims. 30 setembre 1937. AT-206. - mbc+

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1121

Catalunya. Ajuntament d´Artès. 10 cèntims. AT-220. - ebc-

Stima:
Base d'asta:

Lotto 1122

Catalunya. Ajuntament d´Artesa de Lleida. 50 cèntims. 20 juny 1937. AT-230. T-288. Sucio en anverso. - mbc+

Stima:
17,00 €
Base d'asta:

Lotto 1123

Catalunya. Ajuntament d´Artesa de Lleida. 25 cèntims. 20 juny 1937. AT-231. Leves roturas. - mbc

Stima:
21,00 €
Base d'asta:
14,00 €
14,00 €

Lotto 1124

Catalunya. Ajuntament d´Artesa de Lleida. Lote 2 billetes de 25 y 50 cèntims. 20 juny 1937. AT-230, 231. - mbc- a mbc+

Stima:
Base d'asta:

Asta E-Live 6