<< Lot 24 - Felipe II ...   Lot 26 - Felipe II ... >>

Lot 25 - Auction E-Live 4

Estimation:
600,00 EUR
Prix de départ:
400,00 EUR
400,00 EUR

Felipe II (1556-1598). 1579. Escudo. Milán. (Vti. 48). 28,78 gr Ag. Pátina oscura. RARA.

Classement/Etat: mbc

Offres

Etat lot:
Enchère clôturée