Spanish Civil War (1936-1939) - Auction E-Live 6

Guerra Civil. Ametlla ...

Lot 519

Spanish Civil War (1936-1939)

Guerra Civil. Ametlla del Vallès. s/f. 50 Céntimos. (AC 2). Al. - MBC+

Estimation:
Prix de départ:

Guerra Civil. Ametlla ...

Lot 520

Spanish Civil War (1936-1939)

Guerra Civil. Ametlla del Vallès. s/f. 1 Peseta. (AC 4). Al. - EBC

Estimation:
Prix de départ: