Billetes Locales Guerra Civil - Subasta E-Live 6

Lote 1335

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Mar. 25 céntims. 10 setembre 1937. AT-2890. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1336

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Vimbodí. 25 cèntims. 8 agost 1937. AT-2907. Pequeño corte en el márgen superior. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1337

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Voltregà. 1 pesseta. 28 maig 1937. AT-2914. Doblez central reparada. Manchitas. - mbc-

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:

Lote 1338

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Voltregà. 50 cèntims. 28 maig 1937. AT-2915. Doblez central reparada. Sucio. - mbc-

Estimación:
24,00 €
Precio de salida: