Billetes Locales Guerra Civil - Subasta E-Live 6

Lote 1245

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de la Palma de Cervelló. 50 cèntims. 9 setembre 1937. AT-1772. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1246

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Pau de Sert. 1 pesseta. 25 maig 1937. AT-1791. Serie A. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1247

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Pauls. 50 cèntims. AT-1794d. Escaso. - sc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1248

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Pauls. 25 cèntims. AT-1795. - sc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1249

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Perpètua de Moguda. 1 pesseta. 2 maig 1937. AT-1815. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1250

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Perpètua de Moguda. 50 cèntims. 2 maig 1937. AT-1816. T-2100. - ebc

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:

Lote 1251

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Pi de Llobregat. 1 pesseta. 19 abril 1937. AT-1817. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1252

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Pi de Llobregat. 50 cèntims. 19 abril 1937. AT-1818. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1253

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Pineda de Segarra. 50 cèntims. 2 agost 1937. AT-1828a. - ebc-

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:

Catalunya. Ajuntamen de ...

Lote 1254

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntamen de Pins del Vallès1 pesseta. 12 maig 1937. AT-1843. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1255

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Pins del Vallès. 50 cèntims. 12 maig 1937. AT-1844. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1256

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Pla de Ter. 1 pesseta. AT-1854a. Escaso. - sc

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1257

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Les Planes d´Hostoles. 50 cèntims. 1 juliol 1937. AT-1870. Escaso. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1258

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de la Pobla de Lillet. 1 pesseta. AT-1901. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1259

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de la Pobla de Lillet. 50 cèntims. AT-1904. Pequeñas roturas reparadas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1260

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Pobla de Segur. 1 pesseta. 2ª emissió 1937. AT-1920. Restos óxido de clip. Sucio. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1261

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Pobla de Segur. 20 cèntims. 6 juliol 1937. AT-1923. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:

Catalunya. Junta Gestora ...

Lote 1262

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Junta Gestora Municipal Pobla de Segur. 5 pesetas. 7 abril 1938. AT-1925a. - sc

Estimación:
Precio de salida:

Catalunya. Junta Gestora ...

Lote 1263

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Junta Gestora Municipal Pobla de Segur. 1 peseta. 7 abril 1938. AT-1927. - sc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1264

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Prat de Llobregat. 25 cèntims. 2 desembre 1937. AT-1990. T-2293. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1265

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Preixents. 50 cèntims. Març 1937. AT-2002. Muy escaso. Leves roturas. Manchitas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1266

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Muncipial de Premià. 1 pesseta. Maig 1937. AT-2005c. T-2309c. - sc

Estimación:
26,00 €
Precio de salida:

Lote 1267

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Premià. 50 cèntims. Maig 1937. AT-2006. T-2310. - sc

Estimación:
26,00 €
Precio de salida:

Lote 1268

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Premià de Mar. 25 cèntims. AT-2017. T-2320. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1269

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Puig-Alt de Ter. 25 cèntims. 4 juliol 1937. AT-2025. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1270

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Puig-Alt de Ter. 25 cèntims. 8 octubre 1937. AT-2027. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1271

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Puigcerdà. 1 pesseta. Juny 1937. AT-2028c. T-2336c. Serie A. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1272

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Puigcerdà. 50 cèntims. Juny 1937. AT-2029. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1273

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Puigreig. 50 cèntims. 29 juny 1937. AT-2042a. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1274

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Puigreig. 25 cèntims. 29 juny 1937. AT-2043. - ebc

Estimación:
Precio de salida: