Billetes Locales Guerra Civil - Subasta E-Live 6

Lote 1215

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Martorell. 25 cèntims. 7 maig 1937. AT-1445. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1216

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal d´El Masnou. Lote 2 billetes 25 y 50 cèntims. AT-1467g, 1468h. Sucios. - mbc- a mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1217

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Mataró. 50 cèntims. 16 març 1937. AT-1490. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1218

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Moià. 1 pesseta. AT-1504. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1219

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Moià. 25 cèntims. AT-1505b. - sc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1220

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Monistrol. 50 cèntims. 27 maig 1937. AT-1527a. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1221

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montblanc. 50 cèntims. 8 juny 1937. AT-1540. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:
17,00 €

Lote 1222

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montblanc. 5 cèntims. 8-XI-1937. AT-1543. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1223

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montblanc. 1 pesseta. 1 desembre 1937. AT-1544. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1224

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Montbrió del Camp. 25 cèntims. 18 novembre 1937. AT-1556. Escaso. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1225

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montcada i Reixac. 1 pesseta. Maig 1937. AT-1557d. T-1790d. Numeración en el anverso. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1226

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montcada i Reixac. 50 cèntims. Maig 1937. AT-1558c. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1227

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montcada i Reixac. 25 cèntims. Maig 1937. AT-1559b. - sc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1228

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montmany. 50 cèntims. 1 abril 1937. AT-1584. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1229

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montmany (Figaró). 25 cèntims. 1 abril 1937. AT-1585. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1230

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montmeló. 50 cèntims. 14 setembre 1937. AT-1589. Leves manchitas. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1231

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montmeló. 25 cèntims. 14 setempre 1937. AT-1590a. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1232

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Montornès. 50 cèntims. 1 maig 1937. AT-1592. Leves manchitas. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1233

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Mont-Ral. 50 cèntims. 15 juny 1937. AT-1594b. - sc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1234

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Mont-Roig. 1 pesseta. Juliol 1937. AT-1600d. - sc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1235

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Navàs. 50 cèntims. Juny 1937. AT-1649. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1236

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Navàs. 25 cèntims. Juny 1937. AT-1650. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1237

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal d´Ogassa. 1 pesseta. Juny 1937. AT-1673. Escaso. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1238

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal d´Olesa de Montserrat. 25 cèntims. 14 maig 1937. AT-1680. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1239

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Olvan. 50 cèntims. AT-1705. Sucio. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1240

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Olvan. 25 cèntims. AT-1706a. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1241

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Organyà. 50 cèntims. 29 juliol 1937. AT-1717. Escaso. - mbc-

Estimación:
33,00 €
Precio de salida:

Lote 1242

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Palafrugell. 50 cèntims. Agost 1937. AT-1743. Pequeñas roturas y reparaciones. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1243

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Palau-Solità. 1 pesseta. 27 juny 1937. AT-1763a. Manchitas del tiempo en margen izquierdo. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1244

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Pallejà. Lote 2 billetes 1 y 2 pessetes. AT-1768 y 1769. Pequeñas roturas. - mbc-

Estimación:
Precio de salida: