Billetes Locales Guerra Civil - Subasta E-Live 6

Lote 1185

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Farners de la Selva. 50 cèntims. 3 juny 1937. AT-992. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1186

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Figueres. Lote 2 billetes 10 y 15 cèntims. 30 novembre 1937. AT-1008b y 1009.

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1187

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Flaçà. 1 pesseta. 14 maig 1937. AT-1014b. Manchas. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1188

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Foixà. Lote 2 billetes 50 cèntims y 1 pesseta. Maig 1937. AT-1028, 1029. Uno con pequeñas roturas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1189

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Freixanet (San Guim Estació). 1 pesseta. 22 febrer 1937. AT-1057b. Sucio. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1190

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Freixanet. 50 cèntims. 22 febrer 1937. AT-1058. Cartón. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1191

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de la Fuliola. 50 cèntims. 15 juny 1937. AT-1069. Leves manchitas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1192

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Gelida. 10 cèntims. 12 març 1937. AT-1112. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:
14,00 €

Lote 1193

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Gelida. Lote 2 billetes 5 y 10 cèntims. 12 març 1937. AT-1112 y 1113. - ebc- a ebc

Estimación:
33,00 €
Precio de salida:
26,00 €

Lote 1194

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Gironella. 0,25 cèntims. 7 maig 1937. AT-1126. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1195

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Gironella. 0,25 cèntims. 7 maig 1937. AT-1129a. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1196

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Gramanet del Besos. 25 cèntims. 30 juliol 1937. AT-1151. T-1239. - mbc+

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:
17,00 €

Lote 1197

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Guissona. 25 cèntims. 2 agost 1937. AT-1229. T-1406b. - sc

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:

Lote 1198

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Guíxols. 50 cèntims. AT-1231. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1199

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Hostalets de Pierola. 25 cèntims. 17 maig 1937. AT-1247. Sucio. Roturas reparadas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1200

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Hostalric. 1 pesseta. 1er juny 1937. AT-1248. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1201

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Hostoles. 50 cèntims. 1 maig 1937. AT-1251a. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1202

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Just Desvern. 1 pesseta. Maig 1937. AT-1297. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1203

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Llevantí de Mar. 25 cèntims. Novembre 1937. AT-1346. Escaso. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Catalunya. La Caixa ...

Lote 1204

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. La Caixa Rural de Graner de Bages. 1 pesseta. 1937. T-1346. Roturas. Sucio. Muy escaso. - bc+

Estimación:
Precio de salida:

Catalunya. La Caixa ...

Lote 1205

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. La Caixa Rural de Graner de Bages. 50 cèntims. 1937. T-1347. L-3148. Manchitas y pequeñas roturas. Muy escaso. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1206

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Llinars. 50 cèntims. Juny 1937. AT-1350. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1207

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Llorens del Panadès. 1 pesseta. 19 març 1937. AT-1370. Pequeñas manchitas. Nº 0500. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1208

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Panadès. 25 cèntims. 19 març 1937. AT-1371. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1209

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Lloret de Mar. 0,50 pessetes. 17 setembre 1937. AT-1378. Margen reparado con adhesivo. - mbc-

Estimación:
28,00 €
Precio de salida:

Lote 1210

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Lloret de Mar. 0,25 pessetes. 17 setembre 1937. AT-1379. Reparación esquina superior derecha. Escaso. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1211

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Manlleu. 1 pesseta. 1 maig 1937. AT-1418a. T-1618a. Pequeñas manchitas. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1212

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Marçà. 50 cèntims. Octubre 1937. AT-1431. Escaso. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1213

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Martorell. Lote 2 billetes 50 cèntims y 1 pesseta. 7 maig 1937. AT-1441, 1444. Sucios. - bc+ y mbc-

Estimación:
28,00 €
Precio de salida:

Lote 1214

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Martorell. Lote 2 billetes 25 y 50 cèntims. 7 maig 1937. AT-1442, 1445. - bc+ a mbc-

Estimación:
28,00 €
Precio de salida: