Billetes Locales Guerra Civil - Subasta E-Live 6

Lote 1155

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de la Bisbal de Penedès. 25 cèntims. Agost 1937. AT-457. Sucio. Pequeñas roturas en margen. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1156

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Blanes. 25 céntims. 21 agost 1937. AT-466. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Catalunya. Ajuntamen de ...

Lote 1157

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntamen de Les Borges Blanques. 1 pesseta. AT-492. Busto de Francesc Macià. Marquita de clip en margen superior. - ebc-

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1158

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Borredà. 50 cèntims. AT-503. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1159

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Breda. 25 cèntims. 11 maig 1937. AT-535. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1160

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´El Bruch. 1 pesseta. Setembre 1937. AT-504a. - sc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1161

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Cabrera de Mataró. 50 cèntims. AT-561. Pequeñas roturas en margen. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1162

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Calafell. 25 cèntims. Maig 1937. AT-588c. - ebc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1163

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Caldes de Montbui. 50 cèntims. AT-598. T-697. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1164

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Caldes de Montbui. 25 cèntims. 26 agost 1937. AT-599. T-698. - ebc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1165

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Canet de Mar. 1 pesseta. 9 abril 1937. AT-638. - mbc+

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1166

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Cardedeu. 50 cèntims. 1 juny 1937. AT-668. Arruguitas. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1167

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Cassá de la Selva. 25 cèntims. 17 agost 1937. AT-688. - mbc

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:

Lote 1168

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Castellar del Vallès. 1 pesseta. 19 març 1937. AT-691. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1169

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Castellbell i El Vilar. 50 cèntims. 22 maig 1937. AT-696a. Escaso. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1170

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Castellfollit de la Roca. 1 pesseta. 12 juny 1937. AT-723. Escaso. Sucio. - mbc

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1171

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Castllgalí. 1 pesseta. 21 maig 1937. AT-729c. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1172

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Castellsarroca. Lote 2 billetes 25 cèntims y 1 pesseta. AT-721 y 722. - ebc-/mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1173

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Castelló d´Empùries. 1 pesseta. Abril 1937. AT-745. - mbc

Estimación:
28,00 €
Precio de salida:

Lote 1174

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Castelltersol. 50 cèntims. AT-768. - sc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1175

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Castelltersol. 25 cèntims. AT-769. T-892. - sc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1176

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Castelltersol. 15 cèntims. AT-770. - ebc

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:

Lote 1177

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal Cervià de Ter. 50 cèntims. Desembre 1937. AT-819 - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1178

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Codines del Vallès. 50 cèntims. 10 maig 1937. AT-840b. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1179

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Codines del Vallès. 25 cèntims. 10 maig 1937. AT-841c. - mbc+

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1180

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Collbató. 25 cèntims. 1 juny 1937. AT-854. T-990. Escaso. Manchas del tiempo. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1181

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal d´Esparraguera. 1 pesseta. Setembre 1937. AT-936. - ebc

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €
21,00 €

Lote 1182

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Esparreguera. 5 cèntims. AT-944. Raro. Cartón. - sc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1183

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal d´Espluga de Francolí. 25 cèntims. 14 maig 1937. AT-957. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1184

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de l´Estany. 1 pesseta. AT-968. - mbc+

Estimación:
28,00 €
Precio de salida: