Billetes Locales Guerra Civil - Subasta E-Live 6

Catalunya. Unió de ...

Lote 1125

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Unió de Cooperadors de Badalona. 1 pesseta. T-319. Manchitas. - mbc+

Estimación:
29,00 €
Precio de salida:

Lote 1126

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Bagà. 5 cèntims. 6 Novembre 1937. AT-263. - mbc+

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:

Lote 1127

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Baix Montseny. 50 cèntims. AT-267. Manchitas. - mbc+

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:

Lote 1128

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Baix Montseny. 50 cèntims. AT-270. Manchitas. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1129

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Baix Montseny. 25 cèntims. 17 Novembre 1937. AT-271. - sc-

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:

Lote 1130

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Baix Montseny. 10 cèntims. 17 novembre 1937. AT-272. Manchitas. - mbc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1131

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Balaguer. 1 pesseta. 5 agost 1937. AT-275. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1132

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Balaguer. 50 cèntims. 5 agost 1937. AT-276. - mbc+

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:

Lote 1133

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Balsareny. Lote 2 billetes 25 cèntims y 1 pesseta. 16 juliol 1937. AT-283a y 285a. 25 cèntims con ... - mbc- a mbc

Estimación:
Precio de salida:
33,00 €

Lote 1134

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Balsareny. 50 cèntims. 16 juliol 1937. AT-284a. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1135

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Banyeres. 25 cèntims. Juny 1937. AT-287a. Escaso. - mbc+

Estimación:
29,00 €
Precio de salida:

Lote 1136

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Banyoles. 1 pesseta. 1937. AT-288. Pequeñas roturas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1137

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Banyoles. Lote 2 billetes 50 y 25 cèntims. 1937. AT-289a y 291. - mbc+

Estimación:
26,00 €
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1138

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Barberà de la Conca. 25 cèntims. AT-300. Escaso. - mbc

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1139

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Barberà de la Conca. 5 cèntims. AT-301. Escaso. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1140

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Baronia de Rialb. 1 pesseta. 10 octubre 1937. AT-309. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1141

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Begudà. 1 pesseta. 15 juliol 1937. AT-336. Leve rotura en margen. - mbc

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:

Lote 1142

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Begudà. 50 cèntims. 15 juliol 1937. AT-337. - mbc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1143

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Begur. 1 pesseta. Maig 1937. AT-347. Escaso. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1144

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Bellcaire d´Empordà. 1 pesseta. Octubre 1937. AT-362c. Restos de papel en reverso. - ebc

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:

Lote 1145

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Bellpuig d´Urgell. 1 pesseta. AT-379e. - mbc+

Estimación:
24,00 €
Precio de salida:

Lote 1146

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Bellpuig d´Urgell. 50 cèntims. AT-380. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1147

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Bellver de Cerdanya. 1 pesseta. 31 desembre 1937. AT-393. Leves roturas. Escaso. - mbc

Estimación:
47,00 €
Precio de salida:

Lote 1148

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Berga. 1 pesseta. 10 maig 1937. AT-424. - mbc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1149

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de Besalú. 50 cèntims. 10 abril 1937. AT-429. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1150

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Bescanó. 1 pesseta. 20 maig 1937. AT-430. Escaso. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1151

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Bigues. 25 céntims. Juny 1937. AT-438. Sucio. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €

Lote 1152

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de Bisaura de Ter. 1 pesseta. 14 maig 1937. AT-443. Leves roturas en margen. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1153

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de La Bisbal. 1 pesseta. AT-446. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1154

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de la Bisbal. Lote 2 billetes 50 cèntims y 1 pesseta. AT-447, 448. Uno pequeñas roturas en margen. - mbc y mbc+

Estimación:
Precio de salida:
21,00 €
21,00 €