Billetes Locales Guerra Civil - Subasta E-Live 6

Lote 1095

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Abrera. 1 pesseta. Maig 1937. AT-1. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1096

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Abrera. 25 cèntims. Maig 1937. AT-2. Leves manchitas. - mbc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1097

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Agramunt. 20 cèntims. 30 setembre 1938. AT-8. - ebc-

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1098

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Aigüesbones. 0,50 pessetes. AT-21. - mbc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1099

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Aigüesbones. 25 cèntims. 2 setembre 1937. AT-24. En reverso restos de adhesivo. - sc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1100

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal de l´Albiol. 25 cèntims. 11 setembre 1937. AT-69. Pequeñas roturas en margen. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1101

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Alella. 25 céntims. AT-94a. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1102

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Alforja. 1 pesseta. 15 Juny 1937. AT-108a. Escaso. - mbc-

Estimación:
33,00 €
Precio de salida:

Lote 1103

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Almacelles. 25 cèntims. Octubre del 1937. AT-117. - ebc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1104

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Amer. Lote 2 billetes de 1 pesseta y 50 cèntims. 1 maig de 1937. AT-136b, 137a. - mbc- a mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1105

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Ametlla de Mar. 50 cèntims. Juliol 1938. AT-141. Manchitas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1106

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Ametlla de Mar. 25 cèntims. Novembre 1937. AT-142. - mbc.

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1107

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal d´Amposta. 50 cèntims. 1 juny 1937. AT-156. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:
Catalunya. Municipi ...

Lote 1108

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municipi d´Angles. 50 cèntims. 22-6-1937. AT-159. T-215. - ebc-

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:
Catalunya. Municipi ...

Lote 1109

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municipi d´Angles. 25 cèntims. 22-6-1937. AT-160. En anverso leves restos de adhesivo. - ebc

Estimación:
Precio de salida:
Catalunya. Municipi ...

Lote 1110

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municipi d´Angles. 1 pesseta. 9-11-37. AT-161. - sc

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:
Catalunya. Municipi ...

Lote 1111

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municipi d´Angles. 50 cèntims. 9-11-37. AT-162a. - sc-

Estimación:
Precio de salida:
Catalunya. Municpi ...

Lote 1112

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municpi d´Angles. 25 cèntims. 9-11-37. AT-163a. T-219a. - ebc+

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1113

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament de L´Arboç. 1 pesseta. Maig 1937. AT-169. Leve rotura. - mbc

Estimación:
Precio de salida:
Catalunya. Municipi ...

Lote 1114

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municipi d´Arbúcies. 1 pesseta. 1 Maig 1937. AT-175. - mbc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:
Catalunya. Municipi ...

Lote 1115

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municipi d´Arbúcies. 50 cèntims. 1 Maig 1937. AT-176. - mbc

Estimación:
Precio de salida:
Catalunya. Municipi ...

Lote 1116

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Municipi d´Arbúcies. 25 cèntims. 26 Juny 1937.AT-177. - mbc

Estimación:
19,00 €
Precio de salida:
Catalunya. El Consell ...

Lote 1117

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. El Consell Municipal d´Arenys de Munt. 1 pesseta. 5 Abril 1937. AT-192. - ebc

Estimación:
Precio de salida:
Catalunya. El Consell ...

Lote 1118

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. El Consell Municipal d´Arenys de Munt. 50 cèntims. 5 Abril 1937. AT-193. - ebc-

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:

Lote 1119

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal D´Argentona. 1 pesseta. 26 Marzo 1937. AT-205. Manchitas. - mbc

Estimación:
Precio de salida:
14,00 €

Lote 1120

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Consell Municipal d´Argentona. 25 cèntims. 30 setembre 1937. AT-206. - mbc+

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1121

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Artès. 10 cèntims. AT-220. - ebc-

Estimación:
Precio de salida:

Lote 1122

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Artesa de Lleida. 50 cèntims. 20 juny 1937. AT-230. T-288. Sucio en anverso. - mbc+

Estimación:
17,00 €
Precio de salida:

Lote 1123

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Artesa de Lleida. 25 cèntims. 20 juny 1937. AT-231. Leves roturas. - mbc

Estimación:
21,00 €
Precio de salida:
14,00 €
14,00 €

Lote 1124

Billetes Locales Guerra Civil

Catalunya. Ajuntament d´Artesa de Lleida. Lote 2 billetes de 25 y 50 cèntims. 20 juny 1937. AT-230, 231. - mbc- a mbc+

Estimación:
Precio de salida:

COOKIE CONSENT:

COOKIE ACCETTATI:
COOKIE INFO: