<< Lot 24 - Felipe II ...   Lot 26 - Felipe II ... >>

Lot 25 - Auction E-Live 4

600,00 EUR
400,00 EUR
400,00 EUR

Felipe II (1556-1598). 1579. Escudo. Milán. (Vti. 48). 28,78 gr Ag. Pátina oscura. RARA.

Grading/Status: mbc

Bids

Lot status:
Auction closed