• Civil War Local Banknotes

Civil War Local Banknotes

Guerra Civil, zona ...

Lot 718

Auction: Auction E-Live 7 - Civil War Local Banknotes

Guerra Civil, zona republicana. Generalitat de Catalunya. 2,50 pessetes. 21 Setembre 1936. Ed-372. Número de serie en negro. - MBC+

Guerra Civil, zona ...

Lot 719

Guerra Civil, zona republicana. Generalitat de Catalunya. 5 pessetes. 21 Setembre 1936. Ed-373. Pequeñas manchitas. Leves roturas en ... - MBC

42,00 €

Guerra Civil, zona ...

Lot 720

Guerra Civil, zona republicana. Generalitat de Catalunya. 2.50 pessetes. 21 de Setembre 1936. Ed-374. - MBC-

Guerra Civil, zona ...

Lot 721

Guerra Civil, zona republicana. Generalitat de Catalunya. 1000 pessettes, 5 juliol 1950, Prueba de anverso. Serie H. Color marrón. - SC

Lot 722

Catalunya. Ajuntament d´Aigüesbones. 25 y 50 céntims. AT-24 y AT-21. Un poco sucios. - MBC y MBC-

Lot 723

Catalunya. Ajuntament d´Alba del Vallès. 25 cèntims. 1937. AT-52. Rotura. Algunas reparadas con cinta adhesiva. Muy escaso. - BC+

Lot 724

Catalunya. Ajuntament d´Alella. 50 cèntims. AT-93. - EBC-

Lot 725

Catalunya. Ajuntament d´Altafulla. 25 cèntims. 20 de Novembre 1937. AT-135. Pequeñas manchitas. - EBC-

Lot 726

Catalunya. Ajuntament de L´Arboç. 25 cèntims. Maig 1937. AT-170. Manchitas. - MBC-

Lot 727

Catalunya. Ajuntament de l´Arboç. 25 céntims. Maig 1937. AT-171. - EBC-

Catalunya. Districte ...

Lot 728

Catalunya. Districte Municipal d´Artesa de Segre. 25 céntims. 10 gener 1937. AT-234. Manchas de tinta en margen inferior y pequeñas ... - MBC-

Catalunya. Districte ...

Lot 729

Catalunya. Districte municipal d´Artesa de Segre. 50 cèntims. 12 juliol 1937. AT-239. Manchas. - MBC+

Lot 730

Catalunya. Consell Municipal d´Avinyó. 50 cèntims. AT-251. Muy escaso. - MBC+

48,00 €

Lot 731

Catalunya. Consell Municipal d´Avinyó. 10 cèntims. AT-253. RARO. - MBC-

Lot 732

Catalunya. Ajuntament de Balaguer. 1 pesseta. 6 març 1937. AT-273. - MBC

Lot 733

Catalunya. Ajuntament de Balaguer. 50 cèntims. 6 març 1937. AT-274. - MBC

Lot 734

Catalunya. Ajuntament de Balaguer. 50 cèntims. 5 agost 1937. AT-276b. Cartulina. Prueba de anverso y reverso en bloque de dos sin cortar. ... - SC

Lot 735

Catalunya. Ajuntament de Balaguer. 25 cèntims. 5 agost del 1937. AT-277. - MBC+

Lot 736

Catalunya. Consell Municipal de Balsareny. 25 cèntims. 16 juliol 1937. AT-285a. Sin sello tampón. - MBC+

Lot 737

Catalunya. Ajuntament de Banyoles. 25 cèntims. 17 agost 1937. AT-291. - MBC+

Lot 738

Catalunya. Ajuntament de Begues. 0,50 pessetes. 18 maig 1937. AT-341a. - MBC+

Lot 739

Catalunya. Consell Municipipal de Bellcaire d´Urgell. 50 cèntims. 4 gener 1937. AT-369. Algo sucio. Pequeñas roturas. Escaso. - MBC-

Lot 740

Catalunya. Consell Municipal de Bellserrat. 50 céntims y 1 pesseta. 21 Maig 1937. AT-384d y 383. Pequeñas manchitas. - EBC

Lot 741

Catalunya. Ajuntament de Bellver de Cerdanya. 1 pesseta. Abril 1937. AT-391. Roturas y reparaciones. Algo sucio. Escaso. - BC

Lot 742

Catalunya. Ajuntament de Bellver de Cerdanya. 1 pesseta. 17 juliol 1937. AT-395. - MBC-

Lot 743

Catalunya. Ajuntament de Biosca. 50 céntims. 1 juliol 1937. AT-442. Cartón. Levísimas manchitas. Escaso. - EBC

Lot 744

Catalunya. Ajuntament de Les Borges Blanques. 50 cèntims. AT-493. Cartón. Escaso. - MBC

Lot 745

Catalunya. Ajuntament de Breda. 1 pesseta. 11 maig 1937. AT-533. Leves manchitas. - MBC

Lot 746

Catalunya. Ajuntament de Caldes de Malavella. 50 cèntims. 5 agost 1937. AT-594. - MBC

24,00 €

Lot 747

Catalunya. Ajuntament de Caldes de Montbui. 50 cèntims. 13 maig 1937. AT-597. - EBC