Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 781

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1805 FA. Madrid. AC 943. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 782

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1790 FM. México. AC 952. - bc+

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 783

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1791 FM. México. AC 953. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 784

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1792 FM. México. AC 954. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 785

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1795 FM. México. AC 958. - mbc+

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 786

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1796 FM. México. AC 959. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 787

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1797 FM. México. AC 960. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 788

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1798 FM. México. AC 961. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 789

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1799 FM. México. AC 963. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 790

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1800 FM. México. AC 965. - mbc

106,00 €

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 791

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1801 FT. México. AC 972. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 792

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1802 FT. México. AC 975. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 793

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1803 FT. México. AC 977. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 794

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1804 TH. México. AC 980. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 795

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1805 TH. México. AC 983. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 796

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1806 TH. México. AC 984. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 797

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1807 TH. México. AC 986. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 798

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1808 TH. México. AC 988. - ebc-

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 799

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1789 PR. Potosí. AC 989. Rara. - mbc-

88,50 €

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 800

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1790 PR. Potosí. AC 990. - bc+

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 801

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1791 PR. Potosí. AC 991. - mbc-

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 802

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1792 PR. Potosí. AC 992. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 803

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1794 PR. Potosí. AC 994. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 804

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1797 PP. Potosí. AC 1001. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 805

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1802 PP. Potosí. AC 1006. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 806

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1803 PJ. Potosí. AC 1007. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 807

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1805 PJ. Potosí. AC 1010. Rayitas en reverso. - mbc

79,00 €

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 808

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1807 PJ. Potosí. AC 1013. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 8 ...

Lot 809

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 8 Reales 1808 PJ. Potosí. AC 1014. - mbc

Carlos IV (1788-1808). 1 ...

Lot 810

Spain Bourbons Collection

Carlos IV (1788-1808). 1 escudo 1793 JJ. Nuevo reino. AC 1199. AU. - bc