• Auction E-Live 6

Auction E-Live 6

Auction E-Live 6

Lot 1321

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 1 pesseta. 9 novembre 1937. AT-2580. T-2998. - ebc

17,00 €

Lot 1322

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 50 cèntims. 9 novembre. AT-2581. T-2999. - ebc

Lot 1323

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 25 cèntims. 9 novembre 1937. AT-2582. T-3000. - ebc-

Lot 1324

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vaquerisses. 10 cèntims. AT-2630. Escaso. Cartón. - ebc

Lot 1325

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Valls. 50 cèntims. 19 maig 1937. AT-2690. - mbc

Lot 1326

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vic. 1 pesseta. 7 juny 1937. AT-2734. - ebc+

Lot 1327

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vidreres. 50 cèntims. Abril 1937. AT-2739. - mbc-

24,00 €

Lot 1328

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Consell Municipal de Viladecans. 25 cèntims. 14 maig 1937. AT-2769. - ebc+

Lot 1329

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vilademat. 1 pesseta. AT-2772. - sc

Lot 1330

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vilademat. 25 cèntims. AT-2773. - sc

Lot 1331

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Consell Municipal de Vilafranca del Penedès. 25 cèntims. 1 abril 1937. AT-2784. - ebc+

Lot 1332

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vilamajor. 25 cèntims. 10 setembre 1937. AT-2815. - mbc+

Lot 1333

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Dalt. 5 cèntims. Desembre 1937. AT-2886c. - ebc+

Lot 1334

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Consell Municipal de Vilassar de Mar. 50 cèntims. AT-2888 vte. No cat. Con numeración pero sin sello-tampón. Sucio. - bc+

Lot 1335

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Mar. 25 céntims. 10 setembre 1937. AT-2890. - ebc+

Lot 1336

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Vimbodí. 25 cèntims. 8 agost 1937. AT-2907. Pequeño corte en el márgen superior. - mbc

Lot 1337

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Voltregà. 1 pesseta. 28 maig 1937. AT-2914. Doblez central reparada. Manchitas. - mbc-

24,00 €

Lot 1338

Civil War Local Banknotes

Catalunya. Ajuntament de Voltregà. 50 cèntims. 28 maig 1937. AT-2915. Doblez central reparada. Sucio. - mbc-

24,00 €

Auction E-Live 6