<< Los Nr. 91 - ...   Los Nr. 93 - ... >>

Los Nr. 92 - Auction E-Live 3

Schätzpreis:
180,00 EUR
Ausrufpreis:
120,00 EUR
120,00 EUR

ROMA República - M. Plaetorius M. f. Cestianus (67 aC). Denario. (RSC Plaetoria 4; Sear 349). 4,0 g.

Erhaltung: ebc/mbc

Gebote

Status:
geschl. Auktion